­

Společnost HopOn přichází s inovativním řešením, které je uživatelsky příjemné pro cestující i provozovatele. Řešení je bezpečné, snadno se používá a pokrývá celý proces placení jízdného, přičemž pro cestující je systém dostupný kdykoli a kdekoli.

­
­

Žádná hotovost, papírové jízdenky, účtenky a drahé validátory.

Inteligentní a jedinečný systém validace pasažérů, bezchybný provoz. Zkracuje čas nástupu, nezatěžuje řidiče.
CESTUJÍCÍ NEMUSÍ MÍT NA SVÉM CHYTRÉM TELEFONU AKTIVNÍ ŽÁDNÝ DATOVÝ TARIF – SYSTÉM FUNGUJE BEZ PŘIPOJENÍ

 

 

HopOn šetří lidem čas, který nemusejí trávit na zastávkách; celý proces odbavování cestujících je mnohem plynulejší a snadnější, provozovatelé díky tomu zase šetří peníze a provozní zdroje. Dosavadní zkušenosti ukazují, že cestující systém snadno ovládají, a řešení skýtá obrovské příležitosti s ohledem na budoucí trendy mobility obyvatel.

Jak to funguje?

Cestující si může kupovat časové jízdenky online (přes internet) a jednotlivé jízdenky online nebo přes SMS. V případě, že cestující nemá na svém chytrém mobilním telefonu aktivní datový tarif, aplikace HopOn pošle standardní SMS jeho poskytovateli mobilních služeb: T-Mobile, Vodafone, O2.

­
­
SMS cestujícího NIC NESTOJÍ (v závislosti na tarifu), a totéž platí pro provozovatele, který také ZA SMS NEPLATÍ.
Jízdenky se vydávají se zpožděním 2 minuty tak, aby byla vyloučena možnost podvodného nákupu až v okamžiku, kdy cestující spatří revizora.

 

 

Všechny finanční transakce týkající se SMS a časových jízdenek zajišťuje renomovaný poskytovatel platebních služeb GoPay. Cestující obdrží emailem doklad potvrzující transakci – nákup jízdenky tak, jak to ukládají pravidla EET (zákon č. 112/2016 SB. o evidenci tržeb). Postup je v souladu s příslušnými zákonnými požadavky. Doklad zašle poskytovatel platebních služeb  GoPay: služba je integrovaná v aplikaci HopOn.

Systém a aplikace HopOn neuchovávají finanční údaje uživatele (čísla kreditních karet, bankovních účtů atd.).

Výhody

 

­
­

Pro provozovatele

HopOn výrazně snižuje náklady prodeje – žádná hotovost, kartičky, papírové jízdenky, účtenky a drahé validátory a SMS služby.
Za SMS jízdenky provozovatel NIC NEPLATÍ.

 

 

Rozsáhlá podpora ze zázemí (back office) a podrobné statistiky. Inteligentní a jedinečný systém validace pasažérů, bezchybný provoz. Zkracuje čas nástupu, nezatěžuje řidiče. Rozsáhlá podpora ze zázemí (back office) a podrobné statistiky. Provozovatelé samotní pak šetří peníze a provozní zdroje tím, že výrazně zkracují čas potřebný k nástupu do vozu.

Jízdenky se vydávají se zpožděním 2 minuty tak, aby byla vyloučena možnost podvodného nákupu až v okamžiku, kdy cestující spatří revizora.

­
­
  • Statistiky o validacích a platbách v reálném čase
  • Náhled a tvorba výkazů příjmů
  • Analýzy profilů a chování cestujících
  • Řízení a kontrola transakcí a profilů
  • Funkce call centra: požadavky na údaje a profily cestujících

 

HopOn je ucelený systém pro provozovatele dopravních služeb, který zahrnuje rozhraní pro odborný personál a finanční (transakční) ovládací panel, který operátorům dává možnost nastavovat optimální parametry.

 

­
­

Pro cestující

PŘI KOUPI JEDNOTLIVÉ JÍZDENKY NEPOTŘEBUJETE DATOVÉ PŘIPOJENÍ K INTERNETU.
SMS cestujícího NIC NESTOJÍ (v závislosti na tarifu).

 

 

HopOn pro cestující znamená méně času stráveného na zastávce a při odbavení. HopOn podporuje paralelní validaci, tzn. souběh procesu placení a validace. Cestující obdrží daňový doklad ke každé transakci emailem.

 

mobile hand1CZlaptop frame engandroid hand CZ

 

 

 

Partneři

­
­
 dpmhk logo
Značka HopOn zahájila první projekt v České republice v spolupráci s Dopravním podnikem města Hradce Králové, a.s. Systém HopOn integrovaný v systému prodeje jízdenek DPmHK od 1.10.2017. Bližší informace o aplikaci pro Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s. najdete na stránce http://dpmhk.cz/hopon

 

 

Ocenění

­
­
Společnost HopOn, která vznikla v Izraeli v roce 2012, vyvinula jedinečné cenově dostupné řešení), které lze snadno integrovat do všech forem veřejné dopravy: vlaků, autobusů, tramvají, trolejbusů, metra a kyvadlových spojů. HopOn přichází s inovativním řešením, které je uživatelsky příjemné pro cestující i provozovatele. Systém HOPON získal cenu v hodnotě 250 000 dolarů v soutěži Verizon Powerful Answers Award Winners za rok 2014 za „Inteligentní přístup k problematice veřejné dopravy“ a hlavní cenu v kategorii Technologie odbavení cestujících v 5. ročníku soutěže Transport Ticketing & Passenger Information Global Awards v londýnském Muzeu dopravy pro rok 2016.

 

 

Kontakt

­
­
Pokud máte zájem o informace a prezentační materiály, prosím kontaktujte nás

 

©2015 Uniarc s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Zásady ochrany osobních údajůGDPR.

­